АДВОКАТСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ "ПРИОРІТЕТ"

Телефон

(067) 61-90-444

Одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності є юридичні консультації з питань оподаткування та представлення інтересів замовника в суді з податкових спорів.

ПРО ПОДАТКОВІ СПОРИ

Податкові спори – одне з найбільш непростих питань у правовій практиці. Будь-яка компанія, будь-яка людина може зіткнутися з проблемою оподаткування, оформлення податкових документів.

У Податковому кодексі України самостійно розібратися дуже складно. Своєчасне звернення до досвідчених адвокатів допоможе не допустити помилок і уникнути виникнення податкового спору.

Допоможу розв’язати питання в галузі податкового права, оскаржити податкові повідомлення-рішення.

Податкова завжди стежить за виконанням положень Податкового кодексу і карає тих, хто порушує закон.

Щоб податковий спір не виник, Ви можете звернутися за роз’ясненнями і я обов’язково Вам допоможу.

Якщо ж податковий спір вже виник, і Ви і збираєтеся звернутися до суду із скаргою на скасування податкового рішення, допомога Вам просто необхідна. Допоможу Вам скласти позовну заяву та представлю Ваші інтереси у суді з податкових спорів.

Підставою для виникнення податкового спору може бути безліч причин, наприклад: вимога про сплату податку, штрафу; відмова у відшкодуванні ПДВ; необгрунтоване списання податку та багато іншого.

Наша юридична фірма завжди готова допомогти, якщо після перевірки податкової виникнуть податкові спори. Ми, завжди готові взяти на себе переговори з інспекторами податкових органів або з вищестоящими організаціями і постаратися позитивно вирішити питання в досудовому порядку.

Якщо у досудовому порядку сторонам не вдається врегулювати податковий спір, ми готові оскаржити дії і рішення в судовому порядку.

Ми допоможемо з будь-яких питань, пов’язаних з оподаткуванням та податковими спорами.