АДВОКАТСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ "ПРИОРІТЕТ"

Телефон

(067) 61-90-444

Про доцільність здійснення правового супроводу діяльності юридичних і фізичних осіб-підприємців в кожному випадку необхідно визначатись окремо з урахуванням обсягу і специфіки роботи.

Так чи інакше, економічно доцільніше наявну юридичну роботу, якщо вона є в певних обсягах, доручити фахівцю із-зовні ніж створити робоче місце і утримувати в штаті юриста. При такому форматі ви лише ставите завдання і все.

Юридичне абонентське обслуговування підприємств припускає заключення договору, що описує перелік обовязків, що представляє  компанії. Завдяки такому договору вам не потрібно буде кожний раз складати новий договір, звертаючись до юридичної організації по якому-небудь питанню. Крім того, ви зможете максимально точно планувати бюджет своєї компанії, тому, що вам буде заздалегідь відомий розмір абонентської плати, які вам будет потрібно вносити для продовження співпраці з нашим адвокатським бюро.

Дуже часто керівники організацій звертаються за допомогою до юристів чи адвокатів тільки в випадку виникнення проблемних ситуацій. проте дуже складно представляти інтереси компанії, згладжувати різні конфлікти, нашвидку ознайомившись з її справами, специфікой діяльності, документацією і т.д. Співпрацюючи по договору з нашим адвокатським бюро, ви можете бути впевнені, що наші юристи чи адвокати, будучи в курсі справ компанії, зможуть оперативно вирішити всі, що виникають, питання і запобігти появі нових проблемних ситуацій, повязаних з правовим врегулюванням діяльності компанії.

До комплексного юридичного обслуговування бізнеса і діяльності компанії юристами і адвокатами входить:

  • Усні і письмові консультації для компанії по будь-яким питанням;
  • Юридичний аналіз всіх видів договорів і документів;
  • Досудове, судове врегулювання спорів;
  • Консультації і подальші дії ( за домовленістю) по ліквідації кредиторської і дебіторської заборгованності;
  • Представництво перед державними органами по будь-яким питанням, присутність на різних перевірках;
  • Участь юристів чи адвокатів в переговорах, ділових зустрічах.

Правовий супровід угод юридичною групою (представника адвокатського бюро і нотаріуса)

*підготовка і проведення угод купівлі-продажу рухомого і нерухомого майна, дарування, міни та інших правочинів: (послуги представника Адвокатського Бюро: консультація, присутність при проведенні правочину)

На даний вид правової допомоги попит зростає, оскільки під час вчинення правочину у клієнта з’являється особа, яка відстоює його інтереси не тільки в юридичній сфері.

Як класичний, можна навести приклад, коли клієнт збирається придбати у власність квартиру, будинок або земельну ділянку і тут разом з продавцем з’являються так звані ріелтери, які потенційному покупцю і слова не дають сказати, все нав’язують, зі всього беруть відсотки, кваплять його з тими чи іншими діями чи рішеннями.

Звичайно, за таких умов на ринку нерухомості краще мати надійного радника та просто особу, яка виважено буде спрямовувати розвиток ситуації в інтересах клієнта.