АДВОКАТСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ "ПРИОРІТЕТ"

Телефон

(067) 61-90-444

image_15

Розмір гонорару і порядок його оплати обумовлюються в договорі про надання правової допомоги, який укладається між адвокатом і клієнтом. Один примірник цього договору передається клієнту. Як правило, використовується наступна система оплати послуг адвоката: при підписанні договору клієнт виплачує половину гонорару, інша половина виплачується після успішного виконання адвокатом поставлених завдань.

Юридичні послуги надаються адвокатом – це річ нематеріальна «невловима», купуючи які важко визначити наскільки ціна об’єктивна і відповідає витраченим зусиллям на виконання поставленого завдання.

Адвокат має право на винагороду (гонорар) за виконувану ним роботу, а також на відшкодування поточних витрат, пов’язаних з виконанням доручення клієнта.

1. При укладанні договору на юридичні послуги, в суму гонорару входить вартість витрат: на транспорт, телефонні розмови, друковані роботи, доставка документів, інтернет та інші.

2. У разі укладення договору на надання юридичних послуг, оплачена вартість першої усної консультації зараховується в рахунок оплати юридичних послуг.

3. Якщо у вас виникнуть тимчасові фінансові труднощі – я готовий піти Вам назустріч: відстрочення та вартість послуг у цьому випадку обговорюється індивідуально. Я сподіваюся на ваше розуміння того, що чим складніше поставлена ​​задача, тим більше зусиль і коштів піде на її вирішення.