АДВОКАТСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ "ПРИОРІТЕТ"

Телефон

(067) 61-90-444

Згідно з Конституцією України, будь-який учасник кримінально-процесуальних дій (підозрюваний, обвинувачений, потерпілий, свідок, позивач, відповідач) має право на кваліфіковану правову допомогу. У житті може трапитися всяке, і ніхто з нас абсолютно не застрахований від ситуації , в якій ми можемо стати безпосереднім учасником або випадковим свідком такого кримінального злочину. Ось у цьому випадку якраз і не обійтися без допомоги адвоката у кримінальних справах.

Основна мета адвоката у кримінальних справах – виявити обставини, які виправдають або істотно пом’якшать відповідальність обвинуваченого. Для найбільш ефективного захисту обвинуваченого необхідний досвід ведення аналогічних справ, солідна судова практика, хороша орієнтація у нюансах судових розглядів. Ще однією важливою умовою позитивного вирішення справи є повна довіра з боку клієнта.

Я намагаюсь повністю виправдати довіру клієнтів і пропоную високоякісні послуги адвоката у кримінальній справі, які включають:

Вичерпні консультації з питань у сфері кримінального та кримінально- процесуального права.
Аналіз наявних даних та побудова найбільш ефективної концепції захисту.
Підготовка всіх необхідних матеріалів по кримінальній справі. Складання клопотань, скарг, заяв.
Представлення інтересів клієнта в правоохоронних органах на всіх стадіях розглядів у справі – в ході кримінального провадження, в судах першої, касаційної, наглядової інстанцій.
Здійснення захисту прав та інтересів клієнта на всіх стадіях кримінального провадження.
Підставою для порушення кримінальної справи є наявність в достатній кількості певних даних, які вказують на ознаки злочину. Чим раніше до вирішення виниклої проблеми буде залучений адвокат, тим більше вірогідність позитивного результату. Професійна допомога адвоката у кримінальній справі допоможе уникнути багатьох помилок і домогтися кращих результатів у вирішенні справи.